Subaru (opet) slavi
I naravno da je slavlje rezervirano isključivo za žitelji „zemlje izlazećeg sunca“… Izgleda da dernek unutar Subaruovog „tjunerskog“ odjela i dalje traje. Janjetina se vrti na ražnju, rakija se ispija na galone, Thompson pjeva i slavi se pobjed…ups…ispričavam se…ti su tulumi (nadam se)...
19.08.2018. Piše:
Ivan IGloo Gluhak











