HRVATSKA: Mobitel koristi 90 posto vozača, 33 posto biciklista i 50 posto pješaka!
Situacija je alarmantna, objavljeni su zabrinjavajući podaci na konferenciji u sklopu kampanje “Dan bez mobitela u prometu”… U Hrvatskoj mobitel za volanom koristi 90 posto vozača i 33 posto biciklista, a 50 posto pješaka prelazi prometnicu s pogledom prikovanim na ekran svog pametnog telefo...
19.10.2018. Piše:
Davor Kindy











