Audi u borbi protiv koronavirusa: Razdvojio je svoje krugove!
Audi je učinio veliku gestu u borbi protiv koronavirusa – Razdvojio je svoje krugove!

Uz razdvajanje logotipa ide i poruka: ne napuštajmo domove, održavajmo razmak, ostanimo zdravi, podržavajmo jedan drugoga.
Mnogi ljudi i tvrtke čine zanimljive geste povodom pandemije koronavirusa, a u cijeli neformalni pokret sad se uključio i Audi – zasad u Turskoj.
Naglašavajući potrebu za socijalnim distanciranjem na lokalnom tržištu lansirao je mini-kampanju u kojoj je razdvojio svoja četiri kruga.

Na ovakvu ili sličnu igru sa svojim simbolom njemački proizvođač automobila nije se odlučio nikada do sada, a logo je tu još od 1932. godine.
Jedan krug predstavlja Audi, a ostala tri DKW, Horch i Wanderer. Izvor: Revija HAK.
Ovako izgleda objava na Instagramu:
View this post on Instagram









