Topless BMW serije 8 ili malo pornografije za dobro jutro
Nakon nekog vremena posvećenog razmišljanju, shvatio sam kako nema drugog načina za naslov ove teme… Znate li onu staru narodnu koja kaže „kralj je mrtav – živio kralj“? E pa mislim da je ta stara narodna iznimno primjenjiva u slučaju odlaska BMW-ove „šestice“ sa scene i dolaska „osmice“. Cinici će reći...
18.04.2019. Piše:
Ivan IGloo Gluhak











