Stravičan trenutak u kojem je auto pao s trajekta jer su cure…
Ovo im je trebala biti najluđa noć u godini, no vjerujemo da nisu pri tome mislile na ovako nešto, jer su ostane ne samo bez svih svojih stvari već i automobila koji je “pao” s trajekta! Tko na trajektu nema podignutu ručnu kočnicu, auto u prvoj i tko sa sobom ne uzme novčanik, mobitel, ključeve [...
25.07.2020. Piše:
Niko Poznat











