Ženi se zapalio auto jer je stalno vozila u prvoj brzini: “Polako vozim, oprezna sam”
Požar su ugasili djelatnici javne vatrogasne postrojbe grada Bjelovara, a vlasnica se nije mogla izjasniti o nastaloj šteti. “Nakon što pet mjeseci nisam vozila, sjela sam u automobil i krenula prema središtu grada. Sjećam se da sam prebacila u prvu brzinu i krenula. Budući da sam tražila parkirno mjest...
27.05.2021. Piše:
Niko Poznat











